אודות Sched4u

לא אחת קורה שמוצר חדשני ופורץ דרך מתחיל ברעיון שעולה בשיחת סלון. כך גם הפעם, הרעיון נולד כאשר היזם סיפר כמה עבודה משקיעה רעייתו, אחות אחראית על טיפול נמרץ באחד מבתי החולים בארץ על מנת להכין סידור עבודה שבועי, שיתחשב בכל הבקשות של האחיות, בהיקף המשרה של כל אחות ובנהלים הקיימים.

היעד שהוצב בפני המפתחים היה מאתגר במיוחד ! פיתוח תוכנה שתייצר סידור עבודה, שיבוץ עובדים במשמרות, אוטומטי לחלוטין, שיתחשב בכל האילוצים, עבור ארגונים שמעסיקים החל מעובדים בודדים ועד אלפי עובדים בכל משמרת, במגוון תפקידים.

בנוסף לכול,התוכנה צריכה להיות מהירה מאד, גם כשהיא משבצת אלפי עובדים בכל משמרת!

תוכנת Sched4u שפותחה עומדת בכל היעדים והיא ללא ספק בין הטובות בעולם!

אודות הצוות המוביל

בראש צוות הפיתוח עומד ד"ר נחום חייק, פיסיקאי ומתימטיקאי שעבד במכוני מחקר בארה"ב וצרפת ובין השאר היה מרצה באוניברסיטה בה עסק במגוון תחומים, בין היתר בתחום הבקרה. ברקורד שלו פתרון של בעיות סבוכות בתחום הבקרה התעשייתית במפעלים מובילים בארץ.

בשנת 2013 הצטרף לחברה משה חייק, מהנדס חשמל, אלקטרוניקה ומחשבים, בוגר הטכניון בחיפה. משה ניהל חברות טכנולוגיות במגוון תחומים, ובתפקידו האחרון היה מנכ"ל של חברת אחזקות ציבורית, שכללה חברות רבות בארץ ובחו"ל, שהעסיקו מעל 1,000 עובדים, בתחום התוכנה, הבקרה, התקשורת, חשמל ועוד.

אודות חברת קונטרולנט בע"מ

החברה נוסדה בשנת 2003 ונמצאת בבעלות פרטית.

משרדי החברה ממוקמים בגן התעשייה עומר במבנה המרכזי והיא עוסקת במגוון תחומים בהם:

פיתוח Sched4u, מוצר הדגל של החברה.

ניהול פרוייקטים בתעשייה.

ייעוץ טכני לארגונים בתחום מערכות חשמל.

נציגות בארץ של חברת DEE ההודית, שעוסקת בתכנון וייצור צנרת מוכנה (Pre Fabricated Piping Systems), צנרת מכופפת בטכנולוגיה חדישה (Induction Bending), ייצור פיטינגם ואביזרי צנרת ועוד מגוון מוצרים, שמיועדים לתשתיות גז, תחנות כוח ומפעלי תעשייה.