ממשק משתמש לקבלת שרות
רישיון BASIC

הורדה חינם מאתר החברה לאחר הרשמה

ממשק משתמש BASIC מאפשר ביצוע הגדרות ראשוניות, הזנת דרישות לסידורי עבודה ושיגור בלחיצת כפתור של קובץ הדרישות לסידור עבודה, לצורך עיבוד אוטומטי באמצעות תוכנת Sched4u.

המשתמש מקבל בחזרה קובץ סידור עבודה, שנשמר ומנוהל במחשב המשתמש.רוצה לדעת עוד?

שרות העיבוד כרוך בתשלום, ראה מחשבון עלות.

הורדה חינמית של ממשק המשתמש מחייבת סיסמה שנשלחה לדואר האלקטרוני בו נרשמת!

הורדה


ממשק שרות אוטומטי בענן
רישיון PREMIUM-cl

לאחר ביצוע הורדה מאתר Sched4u של ממשק משתמש לעבודה בענן, אפשר להתחיל בעבודה ישירה מול תוכנת ייצור אוטומטי של סידורי עבודה, המותקנת על שרת בענן. הממשק נועד לביצוע הגדרה ראשונית של המערכת וכן הגדרת דרישות השיבוץ, כולל בין השאר בקשות עובדים ושיגור הדרישה לביצוע סידור עבודה לשרת בענן. התוכנה בענן תעבד מידית את הנתונים ותשלח בחזרה קובץ סידור עבודה באופן אוטומטי לחלוטין. הקובץ ניתן להדפסה והפצה בפורמט EXCEL.

יודגש שוב כי מדובר בשרות אוטומטי ומהיר מאד!

עדכון על תחילת השרות יופיע באתר.

לפרטים נוספים צרו קשרתוכנה שולחנית אוטומטית
רישיון PREMIUM-de

תוכנה הכוללת את ממשק המשתמש וגם את תוכנת העבוד שמייצרת את סידורי העבודה. מיועדת להתקנה על מחשב אישי של המשתמש. ממשק המשתמש נועד לביצוע הגדרות ראשוניות חד פעמיות הכוללות בין השאר הכנסת נתוני העובדים, הגדרת שעות התחלה וסיום של כל משמרת, הגדרות תפקידים,הגדרות אילוצים בהתאם לנהלי הארגון ועוד. לאחר השלמת ההגדות הראשוניות, ממשק המשמש נועד להזין את דרישות השיבוץ, כולל בקשות העובדים. הקשה על כפתור תייצר סידור עבודה, שיבוץ עובדים במשמרות אוטומטי לחלוטין. ניתן להדפיס את הדוחות וגם להפיצם בפורמט EXCEL. ניתן לנהל היסטוריה של הדוחות שיוצרו במהלך השנים.

יודגש שוב כי ייצור סידורי העבודה אוטומטי לחלוטין ומהיר ביותר!

התוכנה לא ניתנת להורדה מהאתר.

לפרטים נוספים צרו קשרתוכנה אוטומטית לארגון
רישיון PREMIUM-org

תוכנת ייצור אוטומטי של סידורי עבודה מותקנת על שרת של הארגון. הורדה של ממשק המשתמש מתבצעת למחשבים של העובדים בארגון בהתאם להרשאות. הממשק נועד לביצוע הגדרה ראשונית של המערכת וכן הגדרת דרישות השיבוץ, האילוצים ושיגור הדרישה לביצוע סידור עבודה לשרת בארגון. התוכנה בשרת תעבד מידית את הנתונים ותשלח בחזרה קובץ סידור עבודה באופן אוטומטי לחלוטין. הקובץ ניתן להדפסה והפצה בפורמט EXCEL.

יודגש כי ייצור סידורי העבודה אוטומטי לחלוטין ומהיר ביותר!

התוכנה זמינה להתקנה.

לפרטים והזמנות צרו קשר